همه اخبار و مقاله ها

تاکید وزیر ورزش بر اجرای پیروز طرح افزایش جامع مهارت های عمومی رانندگی کشور

دکتر سلطانی فر در جلسه معاونین وزارت ورزش و جوانان ضمن حمایت همه جانبه خود از طرح افزایش جامع مهارت های عمومی رانندگی کشور، مشارکت و همکاری همه نهادها و دستگاه های مرتبط در جهت کاهش نرخ تلفات شهری و جاده ای را خواهان شد.

4 بهمن 1398

هنوز باور جدی برای توسعه صادرات در کشور وجود ندارد

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمان گفت: امکان تولید بالقوه و بالفعل بسیاری از اقلام و کالاهای قرار گرفته در فهرست تعرفه ترجیحی برای صادرات به کشورهای اتحادیه اقتصادی اوراسیا در کرمان وجود دارد.

4 بهمن 1398

مجهز شدن 450 هزار مشترک به کنتور هوشمند برق تا خاتمه سال

مدقق گفت: اولویت هوشمندسازی کنتور ها برای مشترکین صنعتی، کشاورزی و مجتمع های تجاری است.

2 بهمن 1398

ترامپ اعضای ناتو را تهدید کرد

ایسنا نوشت: رئیس جمهور آمریکا در صحبت هایی به برخورد تجاری با کشورهای عضو ائتلاف ناتو که به گفته او به اندازه کافی در هزینه های نظامی مشارکت نمی نمایند، تهدید کرد.

2 بهمن 1398

پیکان تیمی نبود که در جریان بازی به نفت ببازد

به گزارش خبرنگاران، حسین فرکی شامگاه امروز پس از باخت تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در جمع خبرنگاران افزود: اشتباهاتی که منجر شد گل بخوریم، شاید به ندرت در فوتبال اتفاق بیفتد.

1 بهمن 1398

سبقت صادرات بخش کشاورزی و غذا از 7 میلیارد دلار

معاون برنامه ریزی و امور مالی وزارت جهاد با اشاره به سهم 11.42 درصدی بخش کشاورزی از صادرات غیرنفتی در 7 ماهه سال جاری گفت: ارزش این صادرات حدود 7 میلیارد و 459 میلیون دلار بوده است.

1 بهمن 1398

غربت موسیقی مقامی

خبرنگاران/خراسان جنوبی رییس انجمن موسیقی خراسان جنوبی گفت: وقتی هنرمندان موسیقی مقامی می بینند از موسیقی آن ها استقبال نمی شود ممکن است دو سبک موسیقی پاپ و مقامی را باهم تلفیق کنند و این موسیقی آرام آرام به دست فراموشی سپرده شود.

29 دی 1398

قطع عضو و روش های درمان

از طرفی با افزایش امید به زندگی و در نتیجه افزایش تعداد سالمندان، قطع عضو هایی که به دلیل عوامل مختلف خصوصا دیابت در این گروه صورت می گیرد رو به افزایش است.

29 دی 1398

هافبک آبی پوشان کاملا از بند آسیب دیدگی رها شد

به گزارش خبرنگاران، فرشید باقری هافبک تیم استقلال که در این فصل با مصدومیت عجیبی روبرو شد و سرانجام با تلاش تیم پزشکی استقلال بدون انجام جراحی توانست مصدومیتش را پشت سر بگذارد، بعد از 4 هفته غیبت می تواند در هفته سیزدهم لیگ برتر این تیم را همراهی کند.

28 دی 1398

نگاهی به فلسفه و اندیشه سیاسی هگل در سالروز درگذشتش

روزنامه اعتماد - محمد میلانی: به طور کلی کار روی هر تفکر فلسفی و اندیشه های سیاسی منشعب از امر تفکر فلسفی - بالاخص تفکر سترگ کسی، چون هگل - جز با فلسفیدن و درک تاریخ، فرهنگ، زبان و مولفه های ذهنی و سنت آن متفکر یا فیلسوف امکان پذیر نمی تواند باشد.

27 دی 1398

جزئیات اولیه بودجه 99 زیر ذره بین

خبرنگاران: پازل بودجه 99 در حال تکمیل است. پس از آنکه رئیس سازمان برنامه و بودجه درآمدهای نفت در بودجه سال آینده را گفت، خبرها از تکمیل دیگر قطعات پازل حکایت دارد.

26 دی 1398

دستور عبدالمهدی برای تشکیل کمیته تحقیق درباره حوادث ذی قار و نجف

نخست وزیر عراق دستور تشکیل کمیته تحقیق درباره حوادث روز پنجشنبه در دو استان نجف و ذی قار را صادر کرد.

25 دی 1398

درخواست حذف محدودیت زمانی در آیین نامه اجرایی انتشار اوراق خزانه

وزارت راه و شهرسازی به منظور رفع محدودیت زمانی مندرج در آیین نامه اجرایی انتشار اوراق مالی اسلامی، درخواست کرده است تا قید داکثر تا خاتمه سال 1398 از این آیین نامه حذف شود.

24 دی 1398

ایرادات پلیس به طرح ترافیک جدید سطحی و غیرکارشناسی است، لزوم تجهیز همه خودرو های دیزلی به فیلتر جذب دوده

پورسیدآقایی بر لزوم تجهیز همه خودروهای دیزلی به فیلتر جذب دوده تأکید کرد.

23 دی 1398

روز بین المللی حذف خشونت علیه زنان، مردم دنیا تظاهرات کردند (

براساس اعلام سازمان ملل، حدود 87 هزار زن و دختر در سال 2017 در دنیا به دلیل خشونت خانگی به قتل رسیدند.

22 دی 1398

دریافت پول برای تحویل اجساد کشته شدگان اعتراضات صحت ندارد

معاون امنیتی استانداری خوزستان درباره شایعه دریافت پول و حق تیر برای تحویل اجساد معترضان به خانواده های آن ها از سوی برخی نهادها ، توضیحاتی ارائه کرد.

21 دی 1398

معرفی کتاب عینک سالوادور - در آشفته ترین حالت هم گاهی می توان شاعر بود!

داستان عینک سالوادور در نُه فصل نوشته شده است و دو مقطع زمانی را روایت می نماید. فصل های فرد روایتِ روز کودتا و مرگ آلنده است. روایتی که از مرگ آلنده در آوارهای کاخ ویران شروع می شود و در هر فصل به عقب تر بازمی شود تا به سپیده دم روز آخر می رسد. روایتی واقع...

20 دی 1398

از سرگیری کاوش های باستان شناختی در سلماس پس از وقفه ای طولانی

مسئول میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سلماس گفت: کاوش های باستان شناختی شهرستان سلماس با پیگیری های مدیرکل میراث فرهنگی استان و فرماندار این شهرستان با تامین اعتبار از سوی شهرداری سلماس از سر گرفته شده است.

19 دی 1398

ایران، پرچم دار مقابله با بیماری های غیرواگیر در دنیا

سازمان دنیای بهداشت (WHO) در گزارش جدید خود از دولت های دنیا درخواست کرد تا با اقدامات سیاسی صریح تر با بیماری های غیرواگیر مقابله نمایند و جان میلیون ها انسان را از مرگ زودرس نجات دهند.

19 دی 1398

واکنش ترامپ به مجرم شناخته شدن مشاورش توسط دادگاه عالی آمریکا

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به مجرم شناخته شدن راجر استون مشاور دیرینه اش توسط دادگاه عالی آمریکا واکنش نشان داد.

18 دی 1398
تعداد: (370)