عبدیان: برخی هوادارنماها در صفحات مجازی دنبال تخریب استقلال هستند، امیدوارم اتفاق خوبی در رابطه با کریمی بیفتد

به گزارش وبلاگ ابتکار سبز، مهدی عبدیان، عضو هیئت مدیره استقلال گفت:برخی هوادارنما در صفحات مجازی با تحریکات خود دنبال تخریب استقلال هستند.

عبدیان: برخی هوادارنماها در صفحات مجازی دنبال تخریب استقلال هستند، امیدوارم اتفاق خوبی در رابطه با کریمی بیفتد

به گزارش وبلاگ ابتکار سبز، مهدی عبدیان عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه، درباره شرایط بدهی های استقلال گفت: دو هفته پیش و در جلسه هیئت مدیره ، تقسیم کاری میان اعضای محترم و سرپرست باشگاه صورت گرفت و هر یک از اعضا وظیفه ای را برعهده گرفت. همه تلاش ما بر این بود تا بدهی های باشگاه استقلال از جمله پول دیاباته، شفر، جپارف و ... را تهیه کنیم و با پرداخت بدهی ها پنجره نقل و انتقالاتی استقلال را باز کنیم.

وی اضافه نمود: به همین خاطر آقای خلیل زاده به ترکیه رفتند تا پول شفر را به حسابش واریز کند و امروز هم بخش اول پول شفر پرداخت شده است. ان شاءالله در این هفته و نهایتا اوایل هفته بعد پول شفر به طور کامل به حسابش واریز می شود.

عضو هیئت مدیره استقلال در مورد شرایط علی کریمی هم گفت: علی کریمی احتمالا فردا به تهران می آید. در این مدت به طور تلفنی با کریمی و حضوری با مدیر برنامه هایش صحبت کرده ام. کریمی استقلال را دوست دارد و برای تیم خود زحمت زیاد کشیده است. ما هم پیشنهاد خود را به او داده ایم و امیدواریم در نهایت اتفاقی رخ دهد که هواداران را شاد کند.

عضو هیئت مدیره استقلال در انتها گفت: تمام دغدغه مسئولان باشگاه این روزها حل مسائل است تا استقلال پر قدرت وارد لیگ شود و با دریافت نتایج خوب دل هواداران را شاد کند. در این راه هواداران واقعی استقلال می توانند با آرامش خود به استقلال کمک کنند. به دنبال تحریکات برخی هوادار نمای استقلال که در فضای مجازی به دنبال تخریب استقلال هستند نباشند و کمک کنند تا بتوانیم مسائل استقلال را حل کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عبدیان: برخی هوادارنماها در صفحات مجازی دنبال تخریب استقلال هستند، امیدوارم اتفاق خوبی در رابطه با کریمی بیفتد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبدیان: برخی هوادارنماها در صفحات مجازی دنبال تخریب استقلال هستند، امیدوارم اتفاق خوبی در رابطه با کریمی بیفتد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید