2 فوتی و 15 مصدوم در دو حادثه تصادف در کرج

به گزارش وبلاگ ابتکار سبز، تهران (پانا) - سخنگوی اورژانس کشور جزییات دو حادثه تصادف در کرج را گفت.

2 فوتی و 15 مصدوم در دو حادثه تصادف در کرج

مجتبی خالدی، سخنگوی اورژانس کشور در گفت و گو با پانا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت 01:20 یک مورد حادثه تصادف بین یک دستگاه پژو 405 و یک دستگاه نیسان در بلوار شورا در کرج به سامانه 115 سازمان اورژانس کشور اطلاع داده می شود.

وی با بیان اینکه بلافاصله 5 دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: در زمانی که پرسنل اورژانس در حال امدادرسانی به مصدومان این حادثه بودند برخی از افراد نیز در حال تماشای این حادثه بودند که ناگهان یک دستگاه خودروی اپتیما با سرعت بالا به صحنه تصادف وارد می شود و به یک دستگاه آمبولانس برخورد می کند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: دو نفر از افرادی که تماشاگر این حادثه بودند بر اثر برخورد خودروی اپتیما به شدت آسیب دیده و قطع شدگی عضو می شوند و همچنین بر اثر این برخورد تکنسین های اورژانس نیز دچار حادثه می شوند. در نهایت نیز 10 نفر از افرادی که در این حادثه آسیب دیده اند به بیمارستان منتقل می شوند. یک نفر از عابران تماشاچی در بیمارستان فوت می کند و عابر دیگر نیز در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.

خالدی شرح داد: دو تکنسین اورژانس و سه مصدوم حادثه اول نیز از بیمارستان مرخص شده اند و سه نفر نیز همچنان در مرکز درمانی تحت درمان هستند.

وی تاکید کرد: ازدحام و توقف در کنار حادثه می تواند حادثه جدیدی را ایجاد کند و در فرایند امدادرسانی اختلال ایجاد کند.

خالدی همچنین درباره جزییات یک تصادف دیگر در آزادراه قزوین- کرج گفت: در ساعت 03:55 یک تصادف بین یک دستگاه کامیون و یک خودروی سواری به سامانه اورژانس کشور اطلاع داده می شود.

وی با بیان اینکه بلافاصله سه دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: در این حادثه 4 نفر مصدوم شده اند یک نفر در محل حادثه درمان می شود و یک نفر نیز در محل حادثه فوت می شود.

منبع: خبرگزاری پانا

به "2 فوتی و 15 مصدوم در دو حادثه تصادف در کرج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 فوتی و 15 مصدوم در دو حادثه تصادف در کرج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید