ستاره های سپاهان مقابل استقلال محروم می شوند؟

به گزارش وبلاگ ابتکار سبز، در آخرین اردوی تیم ملی جعفر سلمانی بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت به دلیل مشکلاتی که در پرواز آبادان به تهران وجود داشت و به موقع به تمرین نرسیده بود، با محرومیت روبرو شد که البته این محرومیت با دخالت استیلی ختم به خیر شد.

ستاره های سپاهان مقابل استقلال محروم می شوند؟

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ ابتکار سبز، حمید استیلی طی روزهای اخیر بارها اعلام نموده که از مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ درخواست تعویق ملاقات دو تیم استقلال و سپاهان را داشته، ملاقاتی که روز دوم دی ماه (دوشنبه) در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در استادیوم آزادی برگزار می گردد. حتی استیلی برای به کرسی نشاندن حرف خود، از مهدی تاج خواست تا با یک دستور مدیریتی این خواسته او را پیش از شروع بازی های مقدماتی المپیک عملی کند و او بتواند با حضور تمام بازیکنانش به قطر سفر کند.

امروز و پس از سرانجام ملاقات استقلال و ماشین سازی در تهران و سپاهان و شاهین بوشهر در اصفهان، وبلاگ ابتکار سبز سوال مشابهی در رابطه با موضع دو باشگاه استقلال و سپاهان پرسیدند تا شاهد پاسخ های متفاوتی باشیم. در تهران بهزاد غلامپور علیرغم اینکه احتمالا از موضع باشگاه سپاهان که بازی اش زودتر از آبی های تهرانی تمام شده بود، اطلاع داشت، گفت که باشگاه استقلال مسئله ای با نداشتن قائدی در بازی با سپاهان ندارد و این بازیکن را به تیم ملی امید می دهد.

در سوی دیگر باشگاه سپاهان که محبی و نورافکن دو بازیکن تاثیرگذار تیم ملی امید را در ترکیب خود می بیند، واکنش متفاوتی به این موضوع داشته و سیامک قلیچ خانی در بخشی از کنفرانس خبری اینگونه در رابطه با این موضوع صحبت کرد: ما محمد محبی و امید نورافکن را پس از بازی با استقلال در جام حذفی به تیم ملی امید می دهیم و آنها در بازی با صنعت نفت آبادان کنار ما نخواهند بود.

در آخرین اردوی تیم ملی جعفر سلمانی بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت به دلیل مشکلاتی که در پرواز آبادان به تهران وجود داشت و به موقع به تمرین نرسیده بود، با محرومیت روبرو شد که البته این محرومیت با دخالت استیلی ختم به خیر شد. با توجه به تصمیمی که برای سلمانی گرفته شد و پیش تر نیز در مرحله اول مقدماتی المپیک گریبان چند بازیکن دیگر را نیز گرفته بود، باید ببینیم واکنش فدراسیون و کمیته اخلاق به موضع باشگاه سپاهان چه خواهد بود و آیا نورافکن و محبی می توانند برای تیمشان بازی نمایند یا اتفاقات دیگری در راه است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ستاره های سپاهان مقابل استقلال محروم می شوند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره های سپاهان مقابل استقلال محروم می شوند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید