زمان ثبت نام پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع اعلام شد

به گزارش وبلاگ ابتکار سبز، معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی زمان ثبت نام پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت دوره های کاردانی و کارشناسی این دانشگاه را اعلام کرد.

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع اعلام شد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ ابتکار سبز به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، محسن محمدزاده معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی از زمان ثبت نام (غیرحضوری) پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت مجدد دوره های کاردانی و کارشناسی (ناپیوسته) مهرماه 98 دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن ماه، تا 22 فروردین ماه 99 خبر داد.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی در این باره گفت: با توجه به اعلام نتایج قطعی پذیرش مرحله تکمیل ظرفیت مجدد دوره های کاردانی حرفه ای، کاردانی فنی، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی در بهمن ماه سال 98، پذیرفته شدگان دوره های مذکور می بایست با توجه به راهنمای ثبت شده در سامانه جامع آموزشی هم آوا نسبت به بارگذاری مدارک (به صورت غیرحضوری) در سامانه مذکور اقدام کنند و اطلاع رسانی در این خصوص به عهده مراکز آموزشی می باشد.

وی افزود: این دسته از پذیرفته شدگان دانشگاه جامع علمی کاربردی در دوره های کاردانی از روز دوشنبه 26 اسفندماه و در دوره های کارشناسی از روز سه شنبه 27 اسفند ماه سال جاری، تا ساعت 24 روز جمعه 22 فرودین ماه سال 1399 می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

محمدزاده گفت: زمانبندی سایر فرآیند های مربوط از قبیل: ثبت نام، انتخاب واحد و ثبت مغایرت (اعم از موثر و غیر موثر) که می بایست توسط واحد های استانی، مراکز آموزشی و پذیرفته شدگان به صورت حضوری انجام پذیرد، در سال 1399 متعاقباً اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "زمان ثبت نام پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان ثبت نام پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید