آغاز اجرای پای دیوار کودکی در پردیس تئاتر تهران

به گزارش وبلاگ ابتکار سبز، نمایش پای دیوار کودکی به نویسندگی و کارگردانی فهیمه میرزاحسینی از 22 مهرماه در سالن محمود استادمحمد پردیس تئاتر تهران روی صحنه می رود.

آغاز اجرای پای دیوار کودکی در پردیس تئاتر تهران

به گزارش وبلاگ ابتکار سبز به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر تهران، نمایش پای دیوار کودکی به نویسندگی و کارگردانی فهیمه میرزاحسینی از امروز (22 مهرماه) و در ساعت 17:30 همچنین در نوبت صبح ویژه مدارس روی صحنه خواهد رفت.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است که پسر بچه ای در خواب صدای گریه کودکی را میشنود و نگران از مادرش درباره صدا میپرسد اما مادر که خسته است پاسخی به او نمیدهد. بدین ترتیب پسرک کنجاو در یافتن صاحب صدا وارد رویای زندگی کودکِ گریان میشود و...

در نمایشپای دیوار کودکی میترا کریم خانی، لاوین حسینی و سعیده میرزاحسینی به عنوان عروسک گردان حضور دارند و طراحی و ساخت عروسکها برعهده سمانه و سعیده میرزاحسینی بوده است. همچنین ابک نصیری خواه به عنوان آهنگساز در این نمایش همکاری دارد.

این نمایش ویژه بچه ها 5 تا 10 سال است و تا 9 آبان هر روز ساعت 17:30 همچنین در نوبت صبح ویژه مدارس در تماشاخانه استادمحمد پردیس تئاتر تهران روی صحنه خواهد رفت.

علاقمندان جهت رزرو بلیت نمایش پای دیوار کودکی می توانند به سایت سینما تیکت مراجعه و یا با شماره 09352484877 تماس بگیرند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آغاز اجرای پای دیوار کودکی در پردیس تئاتر تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز اجرای پای دیوار کودکی در پردیس تئاتر تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید