اخبار مجلس

هفت ماموریت رئیس جدید بورس از نگاه یازده صاحب نظر بازار سرمایه

خبرنگاران : شروع توفانی بورس در سال جدید با موجی از اخبار، تحولات و تغییرات در راس بازار سرمایه همراه بود.

8 تیر 1399

زالی: 6390 تهرانی به مراکز درمانی مراجعه کردند

دکتر عیلرضا زالی با اشاره به عدم کنترل قطعی اپیدمی کرونا در تهران و بعضی از نقاط کشور از مراجعه بیش از 6000 نفر از شهروندان به بخش های بهداشتی و درمانی تهران در امروز اطلاع داد.

3 تیر 1399

سیاستمدارانی که کرونا گرفتند ؛ چهره هایی که قربانی شدند

کرونا گروهی از سیاستمداران دنیا از جمله ایران، انگلیس، چین، فرانسه و نیجریه و بورکینافاسو را مبتلا و تعدادی از آنها را به کام مرگ فرستاد.

28 اردیبهشت 1399

خبرنگاران احتمال نرخ بیکاری 20 درصدی در آمریکا به دلیل کرونا

تهران- خبرنگاران- وزیر خزانه داری آمریکا هشدار داد که همه گیری ویروس کرونا ممکن است نرخ بیکاری در ایالات متحده را به 20 درصد برساند.

17 اردیبهشت 1399

خبرنگاران مشاغل غیر ضروری در قزوین تعطیل می شود

قزوین - خبرنگاران - استاندار قزوین گفت: با تعطیل شدن فعالیت واحدهای صنعتی و مشاغل غیر ضروری و خطوط اتوبوسرانی و کنترل مبادی ورودی از شیوع ویروس کرونا با همکاری مردم جلوگیری می کنیم

12 اردیبهشت 1399

خبرنگاران اطلاعیه مدیریت بحران لرستان در مورد تعطیلی مدارس و مراکز آموزش عالی

خرم آباد - خبرنگاران - ستاد مدیریت بحران استانداری لرستان بامداد یکشنبه اطلاعیه ای در مورد تعطیلی مدارس و مراکز آموزش عالی استان صادر کرد.

19 فروردین 1399

طیبی: تخصیص 30 میلیون یورو برای 31 طرح فناورانه ملی در راستای خودکفایی

رئیس جهاد دانشگاهی گفت: در حالی که لایحه پیشنهادی بودجه سال 99 در مجلس آنالیز می گردد، درخواست افزایش اعتبار 31 پروژه کلان ملی فناورانه تا 30 میلیون یورو در راستای برطرف وابستگی به خارج را داریم.

6 اسفند 1398

شروع رسمی جلسه استیضاح ترامپ در مجلس نمایندگان آمریکا

جلسه استیضاح رئیس جمهور آمریکا ظهر روز چهارشنبه به وقت محلی رسماً در مجلس نمایندگان این کشور شروع شد.

16 بهمن 1398

جزئیات اولیه بودجه 99 زیر ذره بین

خبرنگاران: پازل بودجه 99 در حال تکمیل است. پس از آنکه رئیس سازمان برنامه و بودجه درآمدهای نفت در بودجه سال آینده را گفت، خبرها از تکمیل دیگر قطعات پازل حکایت دارد.

26 دی 1398

آشنایی با سپاه صحابه

عصر دیپلماشی نوشت: سپاه صحابه یکی از گروه­های تروریستی وهابی بامنشا پاکستانی و منشعب از جمعیت علمای اسلامی پاکستان است که بنا بر اخبار منتشر شده از رسانه های محلی­ عمده منابع حمایتی خود را از عربستان دریافت می نماید. هیلاری کلینتون در یکی از مکاتبات...

24 آبان 1398

جزئیات برنامه کاری کمیته قانون اساسی سوریه

دبیرکل سازمان ملل متحد طی نامه ای که به رئیس شورای امنیت در خصوص معیارها و شرایط کمیته قانون اساسی سوریه فرستاده٬ برنامه کار این کمیته را معین کرد.

11 آبان 1398

حسینی شاهرودی: احتمالا مجلس به لایحه حذف چهار صفر از پول ملی رأی نمی دهد

سخنگوی کمیسیون مالی مجلس با بیان این که حذف چهار صفر از پول ملی ثمره ای در حوزه مالی ندارد و از نظر ما اولویت نیست، گفت: این پیش بینی وجود دارد که مجلس به لایحه دولت برای حذف چهار صفر از پول ملی رای ندهد.

2 مهر 1398

شرط بخشودگی 100 درصدی جریمه بدهکاران مالیاتی

رئیس سازمان امور مالیاتی گفت: مودیان مالیاتیِ بخش خصوصی که تا خاتمه شهریور نسبت به پرداخت معوقات مالیاتی خود اقدام نمایند، جرائم شان به صورت 100 درصد بخشیده می گردد.

4 شهریور 1398

تاکید سلطانی فر برای جداسازی ورزش از جوانان

وزیر ورزش و جوانان گفت: دولت موافق جداسازی جوانان از ورزش است.

29 تیر 1398

برنامه آمادگی در برابر سیلاب در تهران مورد توجه قرار گیرد

به گزارش خبرنگاران، سید آرش حسینی میلانی صبح امروز در جلسه علنی شورای شهر تهران، با تبریک میلاد امام جواد (ع) و گرامیداشت روز جهانی حفاظت از رودخانه ها و روز جهانی آب گفت: روزانه 700 میلیون مترمکعب آب از رودخانه های کرج، لتیان، جاجرود و لار برای مصرف شهروندان...

6 تیر 1398