کواچ: با وجود سلطه بر بازی باختیم، فعلاً از این بیشتر نمی توان انتظار داشت

به گزارش وبلاگ ابتکار سبز، سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ باخت تیمش مقابل دورتموند در سوپرجام آلمان را با توجه به ماهیت بازی تلخ توصیف کرد.

کواچ: با وجود سلطه بر بازی باختیم، فعلاً از این بیشتر نمی توان انتظار داشت

به گزارش وبلاگ ابتکار سبز، تیم فوتبال بایرن مونیخ شب گذشته (شنبه) در سوپرجام فوتبال آلمان در خانه حریفش بوروسیا دورتموند با نتیجه 2 بر صفر تن به شکست داد.

نیکو کواچ سرمربی بایرن در نشست خبری پس از این مسابقه باخت تیمش را حاصل اشتباهات فردی دانست هرچند باز هم از عملکرد شاگردانش ابراز خرسندی کرد.

کواچ که تیمش از کسب چهارمین قهرمانی متوالی در سوپرجام آلمان باز ماند، به وبلاگ ابتکار سبز گفت: قطعاً ما ناراحتیم چون بازی را باختیم. نمایش متوسطی ارائه کردیم نه یک نمایش بسیار خوب. این بایرن مونیخ بود که بر بازی سلطه داشت اما اشتباهاتی که مرتکب شدیم به دورتموند اجازه گلزنی داد. در سمت مقابل خودمان نتوانستیم از موقعیت هایی که داشتیم، بهره ای ببریم و به همین دلیل بود که بازی را باختیم.

سرمربی بایرن مونیخ ادامه داد: در چهارمین هفته اردوی آماده سازی پیش فصل مان هستیم. این اولین بازی ما بود که در آن تمام بازیکنان مان 90 دقیقه در زمین بازی حضور داشتند پس شما بیشتر از این نمی توانید از این تیم انتظار داشته باشید. ناراضی نیستم اگرچه بازی مان خارق العاده نبود. باید از موقعیت های مان بهتر استفاده می کردیم نه اینکه به دورتموند اجازه دهیم بازی را به سمتی که می خواهد راهنمایی کند. بیش از اندازه توپ لو دادیم و مسبب شروع ضدحملات حریف شدیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کواچ: با وجود سلطه بر بازی باختیم، فعلاً از این بیشتر نمی توان انتظار داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کواچ: با وجود سلطه بر بازی باختیم، فعلاً از این بیشتر نمی توان انتظار داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید