پروژه بازگشت استراماچونی کلاهبرداری عاطفی بود ، مدیر پرسپولیسی در استقلال ارتش مجازی راه انداخت

به گزارش وبلاگ ابتکار سبز، سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: همان طور که گفته بودم پروژه بازگشت آندره آ استراماچونی به استقلال دروغ بود.

پروژه بازگشت استراماچونی کلاهبرداری عاطفی بود ، مدیر پرسپولیسی در استقلال ارتش مجازی راه انداخت

به گزارش وبلاگ ابتکار سبز از تسنیم، فرهاد مجیدی با اشاره به اتفاقات اخیر در تیم فوتبال استقلال گفت: سکوت کردم تا هوادار واقعی استقلال برخلاف فضای دست کاری شده شبکه های اجتماعی، متوجه عمق دروغ گویی و فریب کاری در باشگاه استقلال شود. حالا همه متوجه شدند که پروژه بازگشت آندره آ استراماچونی دروغ بود. کلاهبرداری عاطفی بود و یک ضربه کشنده به استقلال در آستانه کسب جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا.

وی افزود: فاجعه بدتر اینکه با پنجره بسته به آسیا رفتیم و هیچ مسئول و ناظری این مدیران خیانتکار را موأخذه نکرد که چرا پول آقای شفر را ندادند، اما دنبال ماجراجویی های قلابی در ایتالیا بودند! ماه قبل گفته بودم که استقلال مدیر توانمند اقتصادی در باشگاه می خواهد، گفته بودم که استقلال مدیر - کارمند نمی خواهد، اما یک مدیر پرسپولیسی را برای استقلال انتخاب کردند و با هزینه های سنگین، ارتش مجازی راه انداختند و یک زمین سوخته در استقلال باقی گذاشتند.

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال شرح داد: روزی نیست که یک دروغ تازه از آقایان رو نشود. همین امروز در رسانه ها خواندیم که 40 میلیارد تومان از 60 میلیارد تومانی که برای خود پیش هواداران سند جعلی درآمدزایی زدند، قرض بوده است! مدیریت فریبکار با همکاری شریکش در هیئت مدیره استقلال پروژه کینه توزی علیه من را همچنان پیش می برد. آنها مأموریت داشته اند که استقلال را به یک تیم معمولی تبدیل کنند و فکرش را هم نمی کردم که میزان حقارت آقایان در حدی باشد که استوری نگذاشتن، سلفی نگرفتن و نام نبردن از آنها در مصاحبه هایم منجر به از دست رفتن قهرمانی ها در استقلال شود. همه از جام حذفی می گویند، اما قدرت تیم ما در حدی بود که می توانستیم در فینال غرب آسیا، دربی آسیایی برگزار کنیم، اما به جای پرداخت طلب شفر در شش ماه گذشته فقط دروغ گفتند.

مجیدی اظهار داشت: جدا از منتقدانی نظیر آقای حسن روشن که حرف دل و زبان شان یکی است، در این وسط تعدادی از پیشکسوتان با سهم خواهی و منفعت طلبی به حمایت از مدیریت دروغگو پرداختند و حالا هم با کاسبکاری همیشگی شان راهروهای وزارت ورزش را بالا پایین می کنند تا به جای قدم زدن در پارک ها، سرگرمی تازه ای برای خودشان به وجود بیاورند. به خاطر همین است که باید یادی کنیم از ناصر حجازی و منصور پورحیدری و حسرت بخوریم که کجا هستند آن مردان بزرگ.

وی با اشاره به مذاکرات احمد سعادتمند مدیرعامل سابق استقلال با استراماچونی و الکساندر نوری گفت: یک مدیر پرسپولیسی با اسم رمز استراماچونی و الکس نوری، استقلال را به این روزها رساند. این پلیدی ها در استقلال تمام نخواهد شد، اما اگر استقلالی واقعی هستید، دفعه بعد لااقل حامی این دروغگوها نباشید. حمایت نادرست باعث شد که استقلال برای دومین سال متوالی توسط دلال ها بسته شود و نه سرمربی!

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال یادآور شد: باید خطاب به آنها که نگران سوختن من در نیم فصل پارسال بودند، بگویم که نسوختم، عملکرد مناسبی داشتم و اگر توطئه مدیریت نبود، با موفقیت از قطر برمی گشتم. حالا هم بعد از نایب قهرمانی در فصل گذشته باید به قهرمانی فکر کرد و امیدوارم هواداران استقلال را به زودی راضی ببینم.

مجیدی در انتها خاطر نشان کرد: حرف بعدی من با شما هواداران، به طور معین درباره مدیران، معاونان و مشاورانی خواهد بود که در این سال ها تیشه به ریشه استقلال زده اند و آماده هستم سنگین ترین هزینه ها را برای حذف این افراد پرداخت کنم. نام شان را خواهم برد و رهای شان نمی کنم. بعد از رفتن استراماچونی، با یک دروغ زشت من را متهم به همدستی با وزارت ورزش کردند. در چند روز گذشته هم مجدداً گفتند که مشغول لابی با وزیر ورزش هستم، اما همه این حرف ها دروغ بود، چون هیچ وقت آقای سلطانی فر (وزیر ورزش) را ندیده ام. آنها نمی توانند در رابطه عاطفی من با هوادار خدشه ای وارد کنند، رابطه ای که در تمام سال های جوانی، انرژی و انگیزه من برای زندگی و فوتبال بود.

منبع: جام جم آنلاین

به "پروژه بازگشت استراماچونی کلاهبرداری عاطفی بود ، مدیر پرسپولیسی در استقلال ارتش مجازی راه انداخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروژه بازگشت استراماچونی کلاهبرداری عاطفی بود ، مدیر پرسپولیسی در استقلال ارتش مجازی راه انداخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید