پایان سفر معاون رئیس جمهوری به کرمانشاه ، لرستان آماده میزبانی از رئیس سازمان میراث فرهنگی

به گزارش وبلاگ ابتکار سبز، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به منظور ترویج سفر به مناطق غرب کشور و معرفی عملی جاذبه ها و ظرفیت های گردشگری این مناطق در نوروز امسال به استان های غربی کشور سفر کرده است.

پایان سفر معاون رئیس جمهوری به کرمانشاه ، لرستان آماده میزبانی از رئیس سازمان میراث فرهنگی

به گزارش خبرنگار وبلاگ ابتکار سبز، دکتر علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از 29 اسفند 97 با سفر به استان همدان، سفرهای نوروزی خود را به غرب کشور آغاز کرد و با سفر به استان های مختلف در مناطق غربی کشور از گردشگران و مسافران نوروزی دعوت کرد تا با سفر به استان های غربی کشور از زیبایی ها و جاذبه های گردشگری در این مناطق بهره ببرند.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گرشگری ابتدا به همدان رفت و در بازدید از جاذبه های گردشگری و آثار فرهنگی تاریخی پایتخت تاریخ و تمدن ایران مسافران را برای سفر به این استان تاریخی دعوت کرد.

معاون رئیس جمهوری در ادامه به استان کردستان رفت و در بازدید از آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری این استان، از نزدیک در جریان وضعیت ارائه خدمات به گردشگران و مسافران نوروزی قرار گرفت.

دکتر مونسان در بازدید از منطقه اورامانات بر تسریع ثبت جهانی این منطقه زیبای تاریخی و طبیعی کشور تأکید کرد.

مقصد بعدی سفر معاون رئیس جمهوری، استان کرمانشاه بود و دکتر مونسان با حضور در دیار پهلوانان ضمن بازدید از جاذبه های تاریخی و گردشگری این استان از مردم برای سفر به کرمانشاه دعوت کرد.

بازدید از تاق بستان، بیستون، معبد آناهیتا و ... از مهمترین بخش های سفر دکتر مونسان به استان کرمانشاه بود که به طور عملی به معرفی این جاذبه های گردشگری و تشویق مردم برای سفر به استان کرمانشاه پرداخت.

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، صبح امروز با بدرقه استاندار کرمانشاه و نمایندگان این استان در مجلس، به سفر خود به کرمانشاه سرانجام داد و راهی استان زیبای لرستان شد.

دکتر مونسان در سفر به استان لرستان ضمن بازدید از آثار فرهنگی تاریخی و نیز جاذبه های گردشگری و طبیعی این استان، به معرفی ظرفیت های گردشگری و بررسی نحوه ارائه خدمات به گردشگران و مسافران نوروزی در این استان می پردازد.

مناطق غرب کشور یکی از بکر ترین مناطق طبیعی و جزو زیباترین مناطق تاریخی در کشور محسوب می شوند که با مردمانی مهمان نواز و خونگرم و طبیعیتی بکر و جاذبه های بی نظیر گردشگری، در فصول مختلف سال از جمله نوروز، مقصد مناسبی برای سفر و گردشگری محسوب می شود.

منبع: میراث آریا

به "پایان سفر معاون رئیس جمهوری به کرمانشاه ، لرستان آماده میزبانی از رئیس سازمان میراث فرهنگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پایان سفر معاون رئیس جمهوری به کرمانشاه ، لرستان آماده میزبانی از رئیس سازمان میراث فرهنگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید