رهبر انصارالله: به امارات توصیه می کنم که وعده اش برای خروج از یمن صادقانه باشد

به گزارش وبلاگ ابتکار سبز، رهبر جنبش انصارالله یمن امروز (یک شنبه) در سخنانی عنوان داشت: به امارات توصیه می کنم که به خاطر منافع اقتصادی اش، وعده اش برای خروج نیروهایش از یمن درست باشد.

رهبر انصارالله: به امارات توصیه می کنم که وعده اش برای خروج از یمن صادقانه باشد

به گزارش وبلاگ ابتکار سبز، به نقل از المیادین، عبدالملک الحوثی، رهبر جنبش انصارالله یمن گفت: امیدوار هستیم که امارات در اعلام عقب نشینی نیروهایش از یمن صادق بوده باشد. به امارات توصیه می کنم که به خاطر منافع اقتصادی اش، وعده اش برای خروج نیروهایش از یمن صادق باشد.

رهبر انصارالله شرح داد: عربستان باید درک کند که منفعتش و منفعت منطقه در تحقق صلح و ثبات است.

وی گفت: هرچقدر که عربستان به تجاوزات خود ادامه دهد، ما از هیچ تلاشی با ضربه های دردناک فروگذار نمی کنیم.

الحوثی عنوان داشت: در صورتی که تجاوز عربستان به ما ادامه داشته باشد، ما گزینه ای نداریم، مگر آنکه اوضاع را بیشتر تشدید کنیم.

وی گفت: اینکه امارات به تجاوزها و به اشغال یمن ادامه می دهد، خطری را علیه خود ایجاد می کند و خود امارات مسئول این امر است.

عبدالملک الحوثی تاکید کرد: آن اقداماتی که در عدن رخ داد، حقیقتِ طرح های بیگانگان برای تجزیه و تقسیم کشور ما با عنوان های مذهبی را بر ملا می سازد.

رهبر انصارالله تاکید کرد: عربستان باید از عملیات نهم رمضان عبرت بگیرد و بداند که منفعت خودش و منفعت منطقه در تحقق صلح است.

وی تاکید کرد: ما به نظام عربستان نسبت به تاثیر ضربه های دردناک به آن و قدرت های بین المللی و در رأس آنها آمریکا که پشت نظام سعودی ایستاده اند، هشدار می دهیم.

وی گفت: برخی یمنی ها امارات را که آمده کشورشان را اشغال کرده، تمجید می کنند اما از مردمان کشور خود کراهت داشته و با آنها دشمنی کرده و به آنها حمله می کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رهبر انصارالله: به امارات توصیه می کنم که وعده اش برای خروج از یمن صادقانه باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رهبر انصارالله: به امارات توصیه می کنم که وعده اش برای خروج از یمن صادقانه باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید