خبرنگاران کار 2 نانوایی در فسا به تعطیلی کشید

به گزارش وبلاگ ابتکار سبز، شیراز-خبرنگاران- 2 واحد نانوایی در شهر فسا به دلیل رعایت نکردن اصول بهداشتی برای پیشگیری از شیوع بیماری کروناویروس، تعطیل شد.

خبرنگاران کار 2 نانوایی در فسا به تعطیلی کشید

مسوول واحد بهداشت محیط معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا، دوشنبه با بیان این مطلب به وبلاگ ابتکار سبز گفت: طبق قوانین بهداشتی برای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس جدید و حفظ سلامت همشهریان، نانوایی ها باید از 2 نیروی انسانی مجزا برای دریافت پول و تحویل نان استفاده نمایند.

رسول امین زاده افزود: با توجه به هشدارهای قبلی معاونت بهداشت به نانوایی ها مبنی بر رعایت این قانون، واحدهای صنفی متخلف بی درنگ در همان روز پلمب می شوند.

شهرستان فسا در فاصله 130کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است.

ویروس کرونا مانند سایر ویروس های تنفسی است که در افراد دارای نقص ایمنی مانند بیماران دیابتی، دیالیزی و دارای بیماری های خود ایمنی می تواند خطرناک باشد. مرگ و میر آن تا به امروز حدود سه درصد گزارش شده است.

این ویروس که کووید - 19 نام دارد و ویروسی ناشناخته است، نخستین بار در شهر ووهان کشور چین شناسایی شد و هم اینک به حدود 50 کشور سرایت نموده، به همین سبب سازمان بهداشت جهانی در این مورد شرایط فوق العاده اعلام نموده است. تنها راه مقابله با این ویروس، رعایت بهداشت فردی، حاضر نشدن در اجتماعات و محافل عمومی است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران کار 2 نانوایی در فسا به تعطیلی کشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کار 2 نانوایی در فسا به تعطیلی کشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید