جنجال جدید همسر ایکاردی با مشخص شرط برای اینتر!

به گزارش وبلاگ ابتکار سبز، اظهارنظر تازه همسر و مدیربرنامه های مهاجم آرژانتینی اینتر، به اختلافات میان طرفین دامن زده است.

جنجال جدید همسر ایکاردی با مشخص شرط برای اینتر!

به گزارش وبلاگ ابتکار سبز، رسانه های ایتالیایی از شرط واندا نارا، همسر و مدیربرنامه های مائورو ایکاردی برای بازگشت این بازیکن آرژانتینی به ترکیب اینتر خبر داده اند.

مدتی است که رابطه میان باشگاه اینتر و مهاجم 26 ساله اش تیره و تار شده است، به خصوص از زمانی که باشگاه اینتر بازوبندی کاپیتانی را از او گرفت. ایکاردی نیز به دلیل مصدومیت از حضور در دو بازی متوالی نراتزوری در لیگ اروپا و سری A خودداری کرد.

این ماجرا اما ظاهراً همچنان ادامه دارد، چرا که طبق گزارش نشریه گاتزتا دلواسپورت، واندا نارا به باشگاه اینتر گفته برای اینکه همسرش بار دیگر برای این تیم بازی کند، هم باید از او عذرخواهی نمایند هم بازوبند را به وی برگردانند.

گویا نارا در تماس هایی که با مسئولان باشگاه اینتر داشته به آنها گفته است بابت ضربه روحی که همسرش به دلیل از دست دادن بازوبند خورده، باید از وی عذرخواهی نمایند.

در همین حال اسکای اسپورت ایتالیا گفت که عدم حضور ایکاردی در بازی های اخیر اینتر به دلیل مصدومیت صحت دارد و او به دلیل ورم زانوی راست خود حتی در سالروز تولدش نیز به مرکز فیزیوتراپی رفته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جنجال جدید همسر ایکاردی با مشخص شرط برای اینتر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنجال جدید همسر ایکاردی با مشخص شرط برای اینتر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید