توزیع دومین مرحله از تجهیزات راهبردی شرکتهای پتروشیمی منطقه پارس

به گزارش وبلاگ ابتکار سبز، طی مراسمی در روز سه شنبه دومین مرحله از تجهیزات پزشکی اهدایی شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس به مراکز درمانی شهرستان های جنوب استان تحویل داده شد.

توزیع دومین مرحله از تجهیزات راهبردی شرکتهای پتروشیمی منطقه پارس

به گزارش خبرگزاری وبلاگ ابتکار سبز به نقل از روابط عمومی پتروشیمی منطقه پارس؛ بر اساس اعلام دبیرخانه شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس در مراسمی روز سه شنبه بیستم آبان ماه با حضور سجادی زاده معاونت سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان عسلویه، حسنی رییس شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس، دکتر وطن خواه رییس بیمارستان نبی اکرم(ص)، مهندس زارعی رییس بهداشت و درمان شهرستان عسلویه و جمع کثیری از مدیران و مسئولین شهری و مدیران شرکت های پتروشیمی و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار گشت، دومین مرحله تجهیزات پزشکی اهدایی شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس که شامل ، اکسیژن ساز 600 لیتر در دقیقه، دتکتور استند رادیولوژی، وایداس آزمایشگاه، اتوآنالایزر پرستیشر 50L، سل کانتر سیسمکس مدل KX2/4, دستگاهEKG, الکتروشوک، دستگاهDR رادیولوژی بود به درمانگاه و مراکز درمانی شهرستان های عسلویه، کنگان و جم تحویل داده شد. در این مراسم ابتدا دکتر وطن خواه رییس بیمارستان نبی اکرم (ص) شهرستان عسلویه با تقدیر از عملکرد شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس گفت: تشکر میکنم از شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس که در مرحله اول تجهیزات پزشکی برند و بسیار با کیفیتی اهدا کردند. دکتر وطن خواه ادامه داد:دستگاه سی تی اسکن برای ما دارای اهمیت استراتژیک است و در زمان کرونا بسیار مثمر ثمر واقع شد . وی اضافه نمود:با دریافت تجهیزات شورای راهبردی پیروز شدیم مجوز آی سی یو و سی سی که از نیازهای مبرم منطقه بود را هم دریافت کنیم که انشالله در دهه فجر افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد . در ادامه مهندس زارعی رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: حوزه سلامت متاثر از صنعت است و نیاز به همکاری مداوم از طرف شرکت های منطقه دارد. زارعی ادامه داد:خوشبختانه با رعایت پروتکل های بهداشتی شرایط منطقه عسلویه نسبت به دیگر نقاط استان در شرایط بهتری قرار گرفته است. وی از همکاری خوب شورای راهبردی تقدیر کرد.

سجادی زاده معاونت سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان عسلویه دیگر سخنران این مراسم بود که تعامل شورای راهبردی با جامعه پیرامونی را مهم دانست و گفت:همیشه با مردم ، در کنار مردم فرایند حرکتی ارزشمند شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه است که امروز شکل گرفته است. سجادی زاده در خصوص همکاری دیگر مجتمع های صنعتی منطقه نیز بیان داشت:پتروشیمی برای تامین تجهیزات پزشکی منطقه بسیار خوب و بجا عمل کرده و انتظار می رود دیگر شرکت های منطقه از جمله نفت گاز پارس جنوبی هم گوشه چشمی به جامعه پیرامونی خود داشته باشد.

در ادامه این مراسم حسنی رییس شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس گفت:مردم منطقه انسان های با محبت و قابل احترامی هستند و این کمترین خدمتی است که از طرف شرکت های تولیدی پتروشیمی منطقه برای این قشر انجام گرفته است. رییس شورای راهبردی در خصوص احداث بیمارستان شهرستان عسلویه نیز اضافه نمود:بیمارستان عسلویه تعهد ماست و با تمام توان برای احداث و راه اندازی آن تلاش خواهیم کرد. .

در انتها این مراسم تفاهم نامه تجهیزات پزشکی اهدایی شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس با امضای طرفین اهدا شد.

گفتنی است این تجهیزات در چهار مرکز نبی اکرم (ص) و مرکز بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان کنگان و بیمارستان شهرک توحید توزیع و ارزش ریالی آن هفتادوهفت میلیارد ریال ذکر شد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "توزیع دومین مرحله از تجهیزات راهبردی شرکتهای پتروشیمی منطقه پارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع دومین مرحله از تجهیزات راهبردی شرکتهای پتروشیمی منطقه پارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید