تارتار: شاهین بوشهر در نیمه دوم سوپرایزمان کرد

به گزارش وبلاگ ابتکار سبز، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: در نیمه دوم تیم شاهین بوشهر تغییر سیتسم داد و به نوعی سوپرایزمان کرد. به همین دلیل نیز بیست دقیقه از نیمه دوم را از دست دادیم و خوب کار نکردیم.

تارتار: شاهین بوشهر در نیمه دوم سوپرایزمان کرد

به گزارش وبلاگ ابتکار سبز، مهدی تارتار در نشست خبری پس از بازی با شاهین بوشهر از هفته هفتم لیگ برتر فوتبال کشور اظهارکرد: قبل از بازی نیز پیش بینی نموده بودم که بازی سختی با شاهین بوشهر خواهیم داشت. به نظرم حریف امروز یک بازی فشرده برابر ما انجام داد و لایه های دفاعی ایجاد نموده بود و همین کمی کار ما را سخت نموده بود.

وی ادامه داد: در نیمه اول، دو سه موقعیت خیلی خوب داشتیم و اگر به گل می رسیدیم، کارمان در ادامه راحت تر می شد. اما متاسفانه این موقعیت ها را با کم دقتی از دست دادیم. در نیمه دوم نیز تیم حریف تغییر سیتسم داد و به نوعی سوپرایزمان کرد. به همین دلیل بیست دقیقه از نیمه دوم را از دست دادیم و خوب کار نکردیم و ضعیف بودیم. به نظرم بازی کاملا پایاپای بود و شاهین انصافا خوب بازی کرد.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: در ادامه نیز بر بازی مسلط شدیم و بازی را در اختیار گرفتیم و توانستیم موقعیت هایی را خلق کنیم. در نهایت آن گل زیبا را به ثمر رساندیم و به نوعی گره باز شد و در ادامه راحت تر خلق موقعیت کردیم. اگر دقت داشتیم، می توانستیم گل های بیشتری را هم به ثمر برسانیم.

وی اضافه کرد: جا دارد از طرفداران مان که تا سرانجام بازی ما را حمایت کردند، تشکر کنم. این برد را به آن ها تقدیم می کنم و همچنین از بازیکنان و کادر فنی نیز قدردانی ویژه می کنم. آن ها خیلی زحمت کشیده اند تا توانسته ایم تا به امروز چنین نتایجی را به دست آوریم.

تارتار درباره شرایط سوشا مکانی پس از مصدومیت نیز گفت: شرایط بدی ندارد. واقعا گروه پزشکی تیم ما کمی ضعف دارد. این موضوع را بارها اعلام نموده ام. متاسفانه ما پزشک تیم را اول فصل از دست دادیم و به تیم دیگری رفت که جای او کماکان خالی است. جدیدا هم یک فیزیوتراپ جوان به تیم ما اضافه شده است که که امیدوارم شرایط مان بهتر گردد. به هر حال در این زمینه ضعف داریم و باید بهتر از این شویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تارتار: شاهین بوشهر در نیمه دوم سوپرایزمان کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: شاهین بوشهر در نیمه دوم سوپرایزمان کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید