بختیاری: تمامی مددجویان کمیته امداد یاری هزینه معیشت را دریافت خواهند کرد

به گزارش وبلاگ ابتکار سبز، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: در زمینه پرداخت یاری هزینه معیشتی اختلافات آماری با وزارت تعاون داشتیم که در حال برطرف بوده و تمامی مددجویان این یاری هزینه را دریافت خواهند کرد.

بختیاری: تمامی مددجویان کمیته امداد یاری هزینه معیشت را دریافت خواهند کرد

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ ابتکار سبز،مرتضی بختیاری شامگاه آدینه در جمع رسانه های خراسان جنوبی گفت: تفاهم نامه ای در سال گذشته برای ساخت 17 هزار واحد مسکونی در مناطق محروم منعقد شد.

وی بیان نمود: از این تعداد پنج هزار واحد سهم خراسان جنوبی، پنج هزار واحد سهم استان کرمان و شش هزار نیز سهم سیستان و بلوچستان است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به اینکه برای پنج هزار واحد مسکونی در خراسان جنوبی با هماهنگی ایجاد شده با دستگاه های اجرایی پنج هزار نقطه شناسایی شد، عنوان داشت: در این راستا سه هزار و 200 مورد برنامه کاری برای صدور پروانه انجام و یا در حال نهایی شدن است.

بختیاری اظهار امیدواری کرد: از این تعداد هزار واحد تا دهه فجر و در مجموع تا خاتمه سال هزار و 500 واحد، هزار واحد نیز تا اردیبهشت سال آینده و مابقی نیز تا قبل از هفته دولت سال 99 تحویل گردد.

وی در پاسخ به یکی از وبلاگ ابتکار سبز در مورد اینکه 92 هزار خانواده در کمیته امداد یاری هزینه معیشتی دریافت نکرده اند نیز گفت: در این زمینه مسئله ای نداریم و با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هماهنگ هستیم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه لیست خودمان را در اختیارشان قرار دادیم همانطور که در تبصره 18 نیز عمل شده است، اضافه نمود: در مورد یاری هزینه معیشتی یک سری اختلافات آماری با هم داشتیم که بخش عمده ای رفع شده و بخش باقی مانده نیز کارشناسان در حال گفتگو هستند و در این مورد مددجویان کمیته امداد دغدغه نداشته باشند.

بختیاری افزود: چه کسانی که از محل تبصره 14 مستمری دریافت می نمایند و چه کسانی به عنوان مددجوی عادی مستمری دریافت می نمایند اگر یاری هزینه معیشتی را دریافت نکردند با هماهنگی ایجاد شده با وزارت تعاون پرداخت خواهد شد و چنانچه در این زمینه تأخیری وجود داشته باشد جبران می گردد.

وی با اشاره به اینکه در بودجه سال آینده 15 درصد افزایش مستمری برای مددجویان این نهاد نسبت به سال جاری خواهیم داشت، بیان نمود:، اما با توجه به تورم و مسائل معیشتی در پیشنهادی که به دولت دادیم درخواست افزایش 50 درصدی مستمری بگیران داشته ایم و امیدواریم هم در تبصره 14 و هم در بودجه سال 99 به ما یاری گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بختیاری: تمامی مددجویان کمیته امداد یاری هزینه معیشت را دریافت خواهند کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بختیاری: تمامی مددجویان کمیته امداد یاری هزینه معیشت را دریافت خواهند کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید