اقدام جدید درباره کارکنان و بازنشستگان شهرداری که مشکوک به کرونا هستند

به گزارش وبلاگ ابتکار سبز، شرکت شهر سالم برای کارکنان و بازنشستگان شهرداری تهران که مشکوک به کرونا هستند، اقدامی جدید در نظر گرفت.

اقدام جدید درباره کارکنان و بازنشستگان شهرداری که مشکوک به کرونا هستند

به گزارش وبلاگ ابتکار سبز، با توجه به اهمیت جلوگیری از حضور غیرضروری افراد غیربیمار در مراکز درمانی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، دکتر حمید چوبینه مدیرعامل شرکت شهر سالم طی دستوری از سامانه 1842 و همچنین کلینیک های شهرداری تهران خواست تا با افزایش ظرفیت انسانی خود، به صورت شبانه روزی جوابگوی پرسش های کرونایی به صورت تلفنی باشند.

مدیرعامل شرکت شهر سالم دستور داد که از این پس پرسنل و بازنشستگان شهرداری تهران برای اطمینان از سلامت خود می توانند از مشاوره تلفنی بهره مند شوند و در صورتی که مشکوک به ابتلا به کرونا باشند، به اورژانس و پزشک خانواده شرکت شهر سالم معرفی خواهند شد.

طبق این دستورالعمل، تیم های اورژانس و پزشکان خانواده موظف هستند که آن دسته از پرسنل و بازنشستگان شهرداری تهران که علائم شان مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا باشد را فارغ از اینکه تحت پوشش چه بیمه ای باشند، مورد معاینه حضوری قرار داده و پیگیری های بعدی را نیز انجام دهند.

معاون درمان و همچنین مدیر اورژانس شرکت شهر سالم مسئول حسن اجرای این دستور هستند.

از این پس کلیه پرسنل و بازنشستگان شهرداری تهران برای اطمینان از سلامت خود در برابر ویروس کرونا بدون مراجعه به درمانگاه ها می توانند به صورت شبانه روزی از مشاوره تلفنی و همچنین در صورت نیاز از خدمات پزشکی اورژانس یا طرح پزشک خانواده شرکت شهر سالم بهره مند شوند.

منبع: همشهری آنلاین

به "اقدام جدید درباره کارکنان و بازنشستگان شهرداری که مشکوک به کرونا هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام جدید درباره کارکنان و بازنشستگان شهرداری که مشکوک به کرونا هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید