اعلام راستا های پنجگانه پیاده روی جاماندگان اربعین در تهران

به گزارش وبلاگ ابتکار سبز، مسؤول کمیته اطلاع رسانی ستاد اربعین شهرستان ری راستا های پیاده روی اربعین حسینی از میدان امام حسین (ع) تهران به سمت کربلای ایران آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در شهرری را اعلام کرد.

اعلام راستا های پنجگانه پیاده روی جاماندگان اربعین در تهران

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ابتکار سبز، جواد زنگنه مسؤول کمیته اطلاع رسانی ستاد اربعین شهرستان ری در گفتگویی گفت: ستاد اربعین شهرستان ری در راستای اجرای با شکوه پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی و خدمات رسانی مطلوب به زائران با تشکیل کمیته های 8 گانه مقدمات برگزاری هرچه با عظمت و بهتر این راهپیمایی را پیش بینی و برنامه ریزی کرده است.

وی با اشاره به تدابیر جدی کمیته حمل و نقل ادامه داد: سال جاری نیز عزاداران، دلدادگان و عاشقان اربعین حسینی از میدان امام حسین (ع) به سمت حرم حضرت عبدالعظیم (ع) راه پیمایی خواهند کرد.

مسؤول کمیته اطلاع رسانی ستاد اربعین شهرستان ری با اشاره به اینکه 7 کیلومتر از جهت 17 کیلومتری پیاده روی جاماندگان اربعین در شهرستان ری است، یادآور شد: جهت شماره یک این راه پیمایی از میدان امام حسین (ع) آغاز می شود و زائران با عبور از خیابان 17 شهریور، میدان شوش و خیابان فدائیان اسلام و میدان شهرری به حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) خواهند رسید.

زنگنه با اشاره جهت شماره دو افزود: این جهت از امامزاده حسن (ع) آغاز می شود و با عبور عاشقان حسینی از خیابان امین الملک، خیابان قزوین، میدان حق شناس، میدان بهمن، خیابان بعثت، خیابان شهید رجایی، میدان ساعی و میدان مدرس در نهایت به حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) خواهند رسید.

وی جهت شماره سه را این گونه مطرح کرد: مسجد جامع جمهوری، بزرگراه نواب، میدان حق شناس، میدان بهمن، خیابان بعثت، خیابان شهید رجایی، میدان ساعی، میدان مدرس، حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع).

مسؤول کمیته اطلاع رسانی ستاد اربعین شهرستان ری با یادآوری این که جهت شماره چهار از شهرستان پیشوا به سمت شهرری خواهد بود، اضافه کرد: دوست داران اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در این شهرستان و سایر شهرستان های اطراف در این جهت جاده ورامین، قرچک، قلعه نو، فیروز آباد، میدان معلم، خیابان 24 متری (زکریای رازی) و میدان شهرری را طی کرده و خود را به حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) می رسانند.

زنگنه با اعلام اینکه جهت پنجم از باقر شهر آغاز می شود، گفت: جاماندگان اربعین حسینی باید در این جهت از خیابان شهید بهشتی، روبه روی بیمارستان هفت تیر، خیابان شهرداری، میدان ساعی و میدان مدرس عبور کرده و راه پیمایی خود را در حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) به پایان برسانند.

مسؤول کمیته اطلاع رسانی ستاد اربعین شهرستان ری در به نشست های کمیته اطلاع رسانی ستاد اربعین شهرستان ری

به منظور هماهنگی و ارائه خدمات اشاره کرد و گفت: جلسات ستاد اربعین در سال جاری بسیار کارشناسانی شده و اصولی تر نسبت به گذشته برگزارشده و کمیته ها نیز جلساتی را برای هماهنگی و انسجام دستگاه ها تشکیل دادند که کمیته اطلاع رسانی ستاد نیز به منظور ارائه خدمات با سرعت و کیفیت بالا از سوی ستاد اقدام به راه اندازی کانال اطلاع رسانی در پیام رسان های پرکاربرد کرده و از بستر و فضای در اختیار فعالان مجازی و کانال های تلگرامی اصلی شهرستان استفاده کرده است.

زنگنه در پایان عمده فعالیت کانال اطلاع رسانی ستاد جاماندگان اربعین را ساخت کلیپ های یک تا دو دقیقه ای از اقدامات اجرا شده و تهیه عکس و اخبار مرتبط با اربعین حسینی مطرح کرد و اضافه کرد: بروشوری در این زمینه تهیه شده است که جوابگوی خیل جمعیت نیست و با توجه به اینکه اکثریت افراد به راحتی با گوشی تلفن همراه می توانند اطلاعات کافی در خصوص برنامه های شهرستان را در اختیار داشته باشند، با اطلاع رسانی آنلاین خدمات ارزنده ای به زائران ارایه می شود.

منبع: فارس

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اعلام راستا های پنجگانه پیاده روی جاماندگان اربعین در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام راستا های پنجگانه پیاده روی جاماندگان اربعین در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید