اعتراف منابع آمریکایی از داخل پایگاه عین الاسد درباره حملات موشکی ایران ، چرا موشک های ایرانی رهگیری نشدند؟

به گزارش وبلاگ ابتکار سبز، یکی از موشک های شلیک شده ایران به سامانه اصلی مکان یابی و رهگیری پایگاه اصابت کرد و آن را از کار انداخت.

اعتراف منابع آمریکایی از داخل پایگاه عین الاسد درباره حملات موشکی ایران ، چرا موشک های ایرانی رهگیری نشدند؟

به گزارش وبلاگ ابتکار سبز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، شبکه العالم گزارش داد: منابع آمریکایی از داخل پایگاه عین الاسد در استان الانبار به بعضی از شبکه های عراقی گفته اند یکی از موشک های شلیک شده ایران به سامانه اصلی مکان یابی و رهگیری پایگاه اصابت کرد و آن را از کار انداخت.

ستاد ارتش آمریکا اذعان کرد موشک های شلیک شده از ایران به مقرهای استقرار نظامیان این کشور در پایگاه عین الاسد در غرب عراق و انبارهای مهمات و تجهیزات و سایر تاسیسات این پایگاه اصابت نموده اند.

شبکه تلویزیونی العالم اعلام نمود، مرکز پخش خدمات عمومی آمریکا با انتشار تصاویری ماهواره ای از حجم و میزان تخریب وارده به پایگاه عین الاسد در پی حملات موشکی صبح چهارشنبه ایران پرده برداشت.

بر اساس ارزیابی مسئولان آمریکایی، این موشک ها از چندین سایت در داخل ایران شلیک شده اند و 15 عدد از این موشک ها به پایگاه عین الاسد اصابت نموده اند.

منابع رسانه ای و ایستگاه های تلویزیونی آمریکا اعلام نمودند هیچ شواهدی مبنی بر اینکه نیروهای آمریکایی توانسته باشند موشک ها را رهگیری نمایند وجود ندارد. این در حالی است که یک منبع از داخل پایگاه عین الاسد به شبکه های عراقی اعلام نموده است یکی از موشک ها به بزرگترین سیستم مکان یابی و نظارت و رهگیری اصابت کرد و آن را از کار انداخته است.

منبع: همشهری آنلاین

به "اعتراف منابع آمریکایی از داخل پایگاه عین الاسد درباره حملات موشکی ایران ، چرا موشک های ایرانی رهگیری نشدند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف منابع آمریکایی از داخل پایگاه عین الاسد درباره حملات موشکی ایران ، چرا موشک های ایرانی رهگیری نشدند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید